Kur iepirkties Berlīnē?

Tad, kad esi izbaudījis visas skaistās apskates vietas Berlīnē, pienācis laiks apskatīt, ko piedāvā veikali. Daudzi cilvēki sākumā nenojauš, cik lētas drēbes var atrast ārzemēs, bet, kad paši ir izbaudījuši ārzemju cenas, vairs negrib spert kāju veikalos Latvijā. Ja vēlies braukt atvaļinājumā tad, kad redzamas lielākās atlaides, tad droši dodies uz Berlīni Janvāra beigās un februāra sākumā. Tā pat atlaides atradīsi arī jūlija vidu. Ja dodies šajā laika periodā, tad redzēsi to, kas tiešām ir atlaides. Piemēram, rudens zābakus redzēsi nocenotus no 100 eiro uz 20 eiro, tā pat ziemas jaku iespējams nopirkt no 160 eiro pa 25 eiro. Tādēļ jau laicīgi jāapsver, vai iepirkšanās Latvijā ir lētāka, nekā ceļošana un iepirkšanās ārvalstīs, šajā gadījumā, Berlīnē (vairāk lasiet: https://www.guiasdeproductos.com/cafetera-express/)

Kudamm ir iela, kas ir ne tikai plata, bet arī gara un stiepjas ļoti tālu. Šo ielu atradīsi Berlīnes rietumu pusē. Te varēsi atrast visus iespējamos veikalus, kurus esi redzējusi Latvijā un ārzemēs. Piemēram uz ielas atradīsi lētos ķīniešu veikaliņus, kuros pārdodas pakaļdarinājumi un citi nieki, tā pat uz ielas atrodas apšaubāmi intīmās preces veikali. Ir iespēja sastapt kādu lietoto preču veikalu un tā pat arī veikalus, kas sastopami gan Latvijā, gan ārzemēs. Tā pat redzēsi modernos zīmolu veikalus un dizaineru atvērtos preču veikalus. Principā, ja esi iecerējis te iepirkties, jārēķinās, ka var paiet visa diena un tikai tad nonākt ielas otrā pusē.

Hackesher Markt ir vieta, kur dažas reizes nedēļā redzēsi tirdziņu. Te turki pārdod savus gardumus, tā pat zemnieku labumi sastopami blakus mākslinieku veidotajām rotām. Tā pat redzēsi mākslinieku drēbes, kā arī mākslas darbus. Bet virzoties no šīs ielas uz priekšu ir iespēja atrast daudzus mazus veikaliņus, kuros pārdod daudzas mazas un lielas, interesantas lietiņas. Ja vēlies atrast kādu interesantu dāvanu mājiniekiem, te būs īstā vieta, lai atrastu kaut ko neredzētu. Ja nevēlies aizvest mājās kārtējo suvenīru – magnētiņu, tad dodies uz šejieni. Te ir iespēja atrast daudzus veikaliņus, kas pārsteigs ar kvalitatīvo un lēto produkciju. Tā pat arī lieliski pavadīsi laiku, jo mazās ieliņas ir pietiekami interesantas un apbrīnojamas. Ja esi māksliniecisks cilvēks, vai izbaudi mākslu, tad šī vieta būs ideāla, jo atradīsi daudzas mākslas galerijas un jaukas kafejnīcas.

Shoping Arcaden ir milzīgs iepirkšanās centrs, kuru iespējams atrast blakus lielākajām sabiedriskā transporta stacijām. Lielākoties šādi centri atradīsies sabiedriskā transporta tuvumā, lai iedzīvotājiem būtu viegli līdz tiem nokļūt. Šādi centri atrodas daudzās pieturvietās – Potsdamer Platz, Archaden, Schoenhauser Alle Archaden un citās. Lai nokļūtu līdz konkrētajam veikalam, vienkārši iesēdies kādā sabiedriskajā transportā un dodies līdz kādai no šīm pieturām. Kad izkāpsi no pieturas, lielveikalu pamanīsi tieši sev priekšā un to būs grūti palaist garām. Kad tiec līdz veikalam, ir grūti atturēties no visa veikala izpirkšanas, jo, salīdzinot ar cenām Latvijā, viss šķiet lēts. Tad, kad esi sapircis visu nepieciešamo, kā arī nevajadzīgo, atkal dodies uz to pašu pieturu un gaidi transportu atpakaļ.
Nobeigums nākamajā rakstā.